Informujemy, że ruszyła dotacja do pomp ciepła NIBE. Wartość dotacji wynosi do 5 tys. zł. Akcja trwa do wyczerpania zapasów. Dotacją objętych jest łącznie 150 sztuk gruntowych pomp ciepła oraz 150 sztuk powietrznych pomp ciepła NIBE.

Dotacja przeznaczona jest dla końcowych użytkowników, którzy dokonają zakupu pompy ciepła za pośrednictwem wybranej firmy instalacyjnej, w tym PCMKlima, w okresie trwania promocji.
Termin składania wniosków od 01.03.2017 r. do 31.05.2017 r. lub do wyczerpania zapasów.

W celu bliższych informacji zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 511 308 308 lub pod mailem biuro@pcmklima.pl

Firma PCM Klima działa na rynku pomp ciepła w Warszawie i oklicach od wielu lat. Realizujemy inwestycje kompleksowo – od porady, przez projekt, dobór urządzeń, odwierty, instalacje, uruchomienie pompy i późniejszy jej serwis. Posiadamy wiele certyfikatów, wspołpracujemy z najlepszymi producentami (NIBE, IVT, Buderus), a wykorzystywane urządzenia posiadają wszelkie niezbędne atesty.
Naszymi atutami są właśnie dostęp do najlepszych urządzeń, kompleksowa usługa oraz gwarancja jakości. Jednak największą zaletą współpracy z nami jest doświadczenie, które pozwala nam doradzić klientowi najlepsze dla niego rozwiązanie oraz zaprojektować i wykonać system w pełni odpowiadający jego potrzebom.

Dzięki ilości zrealizowanych inwestycji posiadamy ogromne doświadczenie. Przekroczyliśmy już liczbę stu zamontowanych pomp ciepła. W naszym portfolio znajdują się montaże pomp ciepła realizowane zarówno w domach jednorodzinnych, biurach czy też budynkach usługowych, takich jak np. przedszkola. Zdjęcia z wybranych realizacji można obejrzeć tutaj »
Jeżeli macie Państwo pytania o możliwości montażu pompy ciepła w domu czy innym budynku w Warszawie i okolicach zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT

Nasze biuro

ul. Terespolska 158,
05-074 Nowy Konik

PCM Klima