Ogrzewanie podłogowe i ścienne

Warszawa i okolice

Jak się czujesz wychodząc z kąpieli prosto na zimną podłogę? To nic przyjemnego. A teraz wyobraź sobie, że wychodząc z wanny albo spod prysznica stawiasz bosą stopę na ciepłym kafelku. Po chwili ciepło bijące od podłogi przechodzi od stóp na całe ciało. Prawda, że to naprawdę miłe uczucie. Instalując ogrzewanie podłogowe, to naprawdę możliwe!

Ogrzewanie podłogowe i ogrzewanie ścienne to coraz popularniejszy sposób ogrzewania pomieszczeń takich jak łazienka czy kuchnia ale także pokoi mieszkalnych w domu w Warszawie i okolicach.

Ogrzewanie podłogowe i ogrzewanie ścienne można z powodzeniem zastosować w domach wykorzystujących tradycyjne kotły, jak też nowoczesne pompy ciepła. Odpowiednio ułożone i zamontowane wodne ogrzewanie podłogowe daje lepsze efekty grzewcze niż tradycyjne grzejniki.

ogrzewanie podłogowe Warszawa
ogrzewanie ścienne

Ułożone rury są podgrzewane przede wszystkim wodą. Dlatego też ogrzewanie podłogowe czy też ogrzewanie ścienne można w prosty sposób połączyć z pompą ciepła. Połączone instalacje zapewnią najwyższy komfort użytkowania domu i doskonałą efektywność cieplną. Dodatkowo, na skuteczność z jaką działa ogrzewanie podłogowe wodne ma wpływ wykorzystanie termostatu, który odpowiednio zaprogramowany zapewnie komfort grzania Twojego domu w Warszawie przez cały sezon.

PCM Klima w ramach swoich usług wykonuje instalacje ogrzewania podłogowego w domach w Warszawie i okolicach. Naszym klientom sugerujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, takie jak wodne ogrzewanie ścienne i podłogowe, które cieszą się obecnie dużą popularnością. Ten trend nie dziwi — wspomniane instalacje przekładają się nie tylko na komfort domowników oraz ich gości, ale także podnoszą wartość nieruchomości i jej prestiż. Zastosowanie markowych urządzeń i nowoczesnych systemów sprawia, że ogrzewanie podłogowe wodne ma realny wpływ na standard codziennego życia. Ponadto, wodne ogrzewanie podłogowe pozwala zrezygnować z mało estetycznych grzejników, jednocześnie oszczędzając miejsce potrzebne na ich montaż.

Ogrzewanie podłogowe wodne gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła po całej posadzce, dlatego chodzenie boso jest przyjemne nawet zimą. Inną zaletą tego systemu jest bez wątpienia minimalny ruch powietrza. To doskonała wiadomość dla alergików i osób mających małe dzieci — ogrzewanie ścienne i podłogowe nie generuje aż takiej ilości kurzu, jak tradycyjne grzejniki.

Zgodnie z naszą filozofią, najważniejsze są satysfakcja i korzyści klienta. Dlatego dokładnie omawiamy całą inwestycje, doradzając – na bazie naszego wieloletniego doświadczenia – najkorzystniejsze rozwiązanie. Podczas realizacji wykorzystujemy urządzenia i komponenty markowych i sprawdzonych firm.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości czy ogrzewanie podłogowe jest dobrym rozwiązaniem w Twoim domu, prosimy o kontakt ».

Zapraszamy również do zapoznania się z galerią naszych realizacji ogrzewania podłogowego oraz ściennego. Oferujemy także inne nowoczesne systemy, jak np. pompy ciepła.

KONTAKT

Nasze biuro

ul. Terespolska 158,
05-074 Nowy Konik

PCM Klima