Klimatyzacja - Warszawa i okolice

Komfortowy klimat w Twoim w domu i firmie

Klimatyzacja w domu, biurze czy punkcie usługowo-handlowym w Warszawie i okolicy gwarantuje odpowiedni klimat w Twoim pomieszczeniu, niezależnie od pory roku. Dobrze dobrana temperatura, wilgotność i czystość powietrza, niezależnie od pogody na zewnątrz zapewni pełny komfort przebywania wewnątrz.

Klimatyzacja dobrana w sposób prawidłowy pozwala stworzyć komfortowe i wygodne warunki dla człowieka, zarówno w pracy jak i w otoczeniu domowym. Klimatyzacja zapewnia utrzymanie optymalnej temperatury oraz wilgotności. Dba o dopływ czystego, świeżego i czystego powietrza oraz hamuje rozwój pleśni.

PCM Klima od wielu lat zajmuje się instalacją klimatyzacji w domach, biurach oraz punktach handlowo-usługowych w Warszawie i okolicach. W ramach naszych usług doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania, zaprojektujemy system klimatyzacji, wykonamy montaż, a także serwis gwarancyjny na terenie Warszawy i okolic.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór klimatyzatorów, umożliwiających regulowanie temperatury w domach, biurach lub punktach usługowych.

Współpracujemy w wieloma znanymi na rynku markami – m.in. DAIKIN, SAMSUNG, LG, Toshiba, Gree – produkującymi najwyższej klasy urządzenia i akcesoria.

Oferujemy klimatyzatory naścienne, kanałowe, kasetonowe, przypodłogowe, podsufitowe. Na specjalne życzenie klienta dostarczamy także nietypowe klimatyzatory o unikalnym i atrakcyjnymi wyglądzie.

Wybrane instalacje klimatyzacji realizowane przez PCM Klima, możecie obejrzeć tutaj »

Jeżeli macie Państwo pytania lub wątpliwości odnośnie montażu, eksploatacji lub ceny klimatyzatorów zapraszamy do kontaktu ».

KONTAKT

Nasze biuro

ul. Terespolska 158,
05-074 Nowy Konik

PCM Klima