gruntowe pompy ciepła

Gruntowe pompy ciepła — ekologiczne rozwiązania dla Twojego domu

Budując dom, poszukujesz rozwiązań, które będą trwałe, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. Decydując się na system grzewczy, zwracasz uwagę nie tylko na jego skuteczność, ale w dużym stopniu także na koszty eksploatacyjne. Jeśli nie chcesz, aby domowy budżet cierpiał zimą, wybierz nasze gruntowe pompy ciepła.

Te systemy uznawane są za jedne z najtańszych w utrzymaniu. Cena samego urządzenia przez niektórych uznawana bywa za zaporową, jednak z doświadczenia wiemy, że inwestycja szybko się zwraca. Ponadto, w zależności od powierzchni i architektury budynku, nasi specjaliści są w stanie zaprojektować gruntowe pompy ciepła optymalne dla potrzeb nieruchomości i jej mieszkańców.

Pompa ciepła gruntowa — zalety ogrzewania

Pompa ciepła gruntowa posiada szereg zalet, dzięki czemu popularność tego rozwiązania wzrasta. Coraz więcej Polaków decyduje się na urządzenia łatwe w obsłudze, tanie w utrzymaniu oraz nieszkodliwe dla otoczenia. Potwierdzamy, że prezentowany system grzewczy doskonale radzi sobie nawet na dużym metrażu i jest konkurencyjną alternatywą dla ogrzewania elektrycznego czy gazowego. Jednocześnie zwracamy uwagę, że pompa ciepła gruntowa:

  • nie generuje spalin, zatem jest przyjazna dla domowników i przyrody
  • może zostać zainstalowana niemal w każdym miejscu, pod warunkiem, że jest do niego podprowadzona sieć energetyczna (mieszkania w blokach, domy wolnostojące, domy szeregowe)
  • jest bezobsługowa
  • wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa (brak ryzyka wybuchu)
  • jest estetyczna — ogrzewanie podłogowe zastępuje grzejniki i oszczędza miejsce.

W zależności od wybranego modelu i funkcji, gruntowe pompy ciepła mogą być użytkowane przez cały rok — zimą ogrzewać, a latem chłodzić pomieszczenia. Do dostarczania ciepłej wody użytkowej, sprawdź polecaną przez nas pompę ciepła do CWU.

Gruntowe pompy ciepła od PCM Klima

Nasze doświadczenie oraz podążanie za najnowszymi trendami w dziedzinie systemów grzewczych sprawiają, że klientom oferujemy proekologiczne, oszczędne i wygodne w użytkowaniu gruntowe pompy ciepła. Cena urządzeń zależy od powierzchni nieruchomości oraz funkcji systemu, dlatego podanie jednorazowego kosztu z tytułu inwestycji nie jest możliwe, bez indywidualnej wyceny. Zapraszamy do kontaktu osoby, które budują dom czy remontują mieszkanie i są zainteresowane ich nowoczesnym wyposażeniem. Jesteśmy pewnie, że wśród naszych produktów znajdziecie rozwiązania, które idealnie odpowiedzą na potrzeby domowników i możliwości architektoniczne obiektu.