Pompa ciepła do CWU — podgrzewanie wody w domu

pompa ciepła do cwuSposobów na pozyskanie ciepłej wody użytkowej jest wiele, jednak tylko nieliczne wymagają minimalnych nakładów pracy. Oferowana przez nas pompa ciepła do CWU to doskonała opcja dla wszystkich, którzy do tej pory do ogrzewania wykorzystywali węgiel czy prąd. Nasze innowacyjne rozwiązania pozwolą Ci zapomnieć o gromadzeniu opału czy regularnym dostarczaniu paliwa do pieca. Oferujemy systemy, które – według specjalistów z branży – uznawane są za jedne z najbardziej ekologicznych, a zarazem skutecznych sposobów pozyskiwania ciepłej wody. Co więcej, szacuje się, że pompa ciepła do CWU ma wysoki potencjał i nie będzie traciła na popularności w przyszłości.

Ogrzewanie wody pompą ciepła – dlaczego warto?

Pompa ciepła do CWU to rozwiązanie, które posiada wiele zalet. Poniżej prezentujemy listę korzyści, jakie niesie instalacja prezentowanego systemu:

  • szerokie możliwości regulacji urządzenia — w zależności od stopnia rozbudowania i dodatkowych funkcji możesz dowolnie programować pompę, używając w tym celu nawet aplikacji mobilnej
  • jest oszczędny w porównaniu do tradycyjnych systemów grzewczych (ogrzewanie elektryczne, gazowe)
  • jest cichy, zatem ich praca nie powoduje dyskomfortu użytkowników
  • jest łatwy w montażu – pompy możesz zainstalować także w mieszkaniu czy pomieszczeniu gospodarczym
  • jednorazowy koszt ponoszony z tytułu zakupy pompy jest stosunkowo niewysoki i konkurencyjny dla innych nowoczesnych rozwiązań
  • jest bezobsługowy
  • jest bezpieczny dla domowników i środowiska

Pompa ciepła do CWU — na co zwrócić uwagę?

Wybór odpowiedniego systemu grzewczego dla konkretnej nieruchomości może być problematyczny. Niezwykle szeroki wybór sprawia, że nawet, gdy zdecydujesz, że to pompa ciepła do CWU będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojego domu, pozostaje kwestia konfiguracji systemu. Możesz jednak liczyć na doświadczenie oraz fachową wiedzę naszych specjalistów, którzy przeprowadzają indywidualną wycenę i wykonują projekt dopasowany do architektury budynku.  Nie działamy schematycznie, dzięki czemu chętnie podejmujemy wyzwania montażu pompy nawet w wymagających obiektach.

Pompa do ciepła CWU może współpracować z zewnętrznym źródłem ciepła, wykorzystywać powietrze zużyte czy ciepło odpadowe.

Oprócz funkcjonalności skupiamy się na jakości i designie urządzeń, które wykonujemy z wyjątkowo odpornych materiałów antykorozyjnych czy stali emaliowanej. Wysoka wytrzymałość oraz wydajność systemów sprawiają, że z powodzeniem służą one domownikom, zapewniając ciepłą wodę nawet w najchłodniejsze dni. Każda pompa do ciepła CWU objęta jest gwarancją producenta.

W naszej ofercie znajdziesz także systemy grzewcze, takie jak np. pompa powietrze-woda.