Wentylacja i rekuperacja

Nareszcie odetchniesz pełną piersią

Wentylacja mechaniczna wraz z rekuperacją to nie tylko system wymiany powietrza. To przede wszystkim komfort oddychania i lepsze samopoczucie, co ma bezpośredni wpływ na nasze ogólne zdrowie. Decydując się na montaż wentylacji i rekuperacji w waszym domu lub firmie w Warszawie, mogą być Państwo pewni, że w zamian za bóle głowy i osłabienie otrzymacie świeże powietrze a wraz z nim dodatkowy zastrzyk energii, komfort oraz spokój.

Wentylacja i rekuperacja są niezwykle istotne dla naszego zdrowia. Większość swojego czasu spędzamy albo w domu albo w pracy. Zapewniając sobie dopływ świeżego powietrza w tych miejscach, podnosimy jakość swojego życia. Ma ona również zbawienny wpływ na nasz budynek. Stała, na odpowiednim poziomie, cyrkulacja powietrza zapobiega powstawaniu wilgoci, poceniu okien i powstaniu „grzyba” na ścianach i rogach pomieszczeń.

Dlatego właśnie projekt i wykonanie systemu wentylacji i rekuperacji jest bardzo istotne i warto aby jego wykonanie stało na najwyższym poziomie. PCM Klima od wielu lat wykonuje projekty oraz instalacje wentylacji i rekuperacji dla małych obiektów, takich jak domy jednorodzinne oraz dla obiektów przemysłowych: hal produkcyjnych, biur i sklepów. Wykonujemy instalacje w oparciu o wszystkie, nowoczesne technologie. Podczas realizacji wykorzystujemy urządzenia i komponenty markowych i sprawdzonych firm, takich jak: Zehnder, Vallox, Nikol, Nibe, VBW Engineering, Komfovent, Mitsubishi i LG.

Lata doświadczeń pozwalają nam przygotować projekt z optymalnym dobraniem centrali, rozmieszczeniem kratek wyciągowych, odpowiednią organizacją napływu powietrza itp.

Czym jest rekuperacja?

Realizując różne inwestycje, zwłaszcza te w domach jednorodzinnych w Warszawie i okolicach, zawsze polecamy montaż systemu wentylacji wraz z rekuperacją, czyli systemem odzysku ciepła. Takie rozwiązanie jest bardzo popularne w krajach naszego regionu, takich jak Szwecja czy Niemcy, ale zainteresowanie nim rośnie także w Polsce.

Dzięki zastosowaniu rekuperacji świeże powietrze ogrzewane jest ciepłem powietrza usuwanego. W ten sposób nie tylko dostarczamy do domu świeże powietrze ale także zmniejszamy straty ciepła. Warto podkreślić także, to że powietrze dostarczane poprzez system wentylacji jest wolne od kurzu i alergenów. Dom z zamontowaną wentylacją i rekuperacją zapewni komfortowe oddychanie, lepsze samopoczucie, odzysk ciepła oraz niższe rachunki za ogrzewanie.

Jeżeli macie Państwo pytania odnośnie montażu systemu wentylacji i rekuperacji w Warszawie i okolicach zapraszamy do kontaktu ».

KONTAKT

Nasze biuro

ul. Terespolska 158,
05-074 Nowy Konik

PCM Klima