Ogrzewanie podłogowe i ścienne

Warszawa i okolice

Jak się czujesz wychodząc z kąpieli prosto na zimną podłogę? To nic przyjemnego. A teraz wyobraź sobie, że wychodząc z wanny albo spod prysznica stawiasz bosą stopę na ciepłym kafelku. Po chwili ciepło bijące od podłogi przechodzi od stóp na całe ciało. Prawda, że to naprawdę miłe uczucie. Instalując ogrzewanie podłogowe, to naprawdę możliwe!

Ogrzewanie podłogowe i ogrzewanie ścienne to coraz popularniejszy sposób ogrzewania pomieszczeń takich jak łazienka czy kuchnia ale także pokoi mieszkalnych w domu w Warszawie i okolicach.

Ogrzewanie podłogowe i ogrzewanie ścienne można z powodzeniem zastosować w domach wykorzystujących tradycyjne kotły, jak też nowoczesne pompy ciepła. Odpowiednio ułożone i zamontowane daje lepsze efekty grzewcze niż tradycyjne grzejniki.

Ułożone rury są podgrzewane przede wszystkim wodą. Dlatego też ogrzewanie podłogowe czy też ogrzewanie ścienne można w prosty sposób połączyć z pompą ciepła. Połączone instalacje zapewnią najwyższy komfort użytkowania domu i doskonałą efektywność cieplną. Dodatkowo poprawia ją wykorzystanie termostatu, który odpowiednio zaprogramowany zapewnie komfort grzania Twojego domu w Warszawie przez cały sezon.

PCM Klima w ramach swoich usług wykonuje instalacje ogrzewania podłogowego w domach w Warszawie i okolicach. Zgodnie z naszą filozofią, najważniejsze są satysfakcja i korzyści klienta. Dlatego dokładnie omawiamy całą inwestycje, doradzając – na bazie naszego wieloletniego doświadczenia – najkorzystniejsze rozwiązanie. Podczas realizacji wykorzystujemy urządzenia i komponenty markowych i sprawdzonych firm.

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości czy ogrzewanie podłogowe jest dobrym rozwiązaniem w Twoim domu, prosimy o kontakt ».
Zapraszamy również do zapoznania się z galerią naszych realizacji ogrzewania podłogowego oraz ściennego »

KONTAKT

ul. Terespolska 158, 05-074 Nowy Konik

PCM Klima